Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Some Legends Never Die!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
От днес ще поставяте вашите анкети в раздел "Анкети" никъде другаде.Ще ви помоля да не ни създавате излишна работа за да се налага да ги местим там.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
DarthVader (89)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
GameMaster (80)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
Shockwave (62)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
Alkoholik (44)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
BlackMu (33)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
.VOLADORES. (32)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
nagals (32)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
ForBiDeN (29)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
AssBreaker (26)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
Exchange (26)
Кви са тея газари бе кво е тва? Vote_lcapКви са тея газари бе кво е тва? Voting_barКви са тея газари бе кво е тва? Vote_rcap 
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 876 регистрирани потребители
Най-новият потребител е iNjured

Нашите потребители са написали 1443 мнения in 188 subjects

 

 Кви са тея газари бе кво е тва?

Go down 
+2
POCEH
Ивайлу!
6 posters
АвторСъобщение
Ивайлу!
Потребител
Потребител
Ивайлу!


Брой мнения : 8
Join date : 01.10.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 11:10

От кога станахте такива газари всички бе пхахахаха и после що старите играчи ги нямало . Е питайте ги бе нали сте пичове големи питайте що всички се махнаха зареди газари като вас се правите на големи отворковци ! АРЕ ИСКАМ ВСИЧКИ ДА СЕ ИЗПОВЯДАТЕ ЗНАМ ЧЕ ЩЕ ГО ВИДИТЕ ДЕНИСЛАВ,АССА,ЮЛИАН,Адаша И ВСИЧКИ ОСТАНЛИ ЗНАМ ЧЕ НЕСЪМ ВИ ПИСАЛ НО НЕ МИ Се ЗАНИМАВА !




____________________________


NEVER BACK AGAIN IN THIS SHIT ! No No No No No
Върнете се в началото Go down
POCEH
HOF member
HOF member
POCEH


Брой мнения : 25
Join date : 23.09.2012
Age : 33
Местожителство : Рудозем,Смолян България

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 11:20

PRAW ! mn Otvorkovci ! ! ! RESPECT ! ! !
Върнете се в началото Go down
Ивайлу!
Потребител
Потребител
Ивайлу!


Брой мнения : 8
Join date : 01.10.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 11:22

Е да роска но ти си играеш искам денислав,виктор,симо,юли,лионката,монката и вс останали да им кажат ЗАЩО СЕ МАХНАХА И ДАЛИ СЪМ ПРАВ ! Smile
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 12:32

+1 Smile
Върнете се в началото Go down
AssBreaker
Legend
Legend
AssBreaker


Брой мнения : 26
Join date : 25.11.2010
Age : 30
Местожителство : A SD LC

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 12:43

Laughing
Върнете се в началото Go down
POCEH
HOF member
HOF member
POCEH


Брой мнения : 25
Join date : 23.09.2012
Age : 33
Местожителство : Рудозем,Смолян България

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 21:24

nqq doidat kak 6 doidat tva da ne e zakusvalnq Смях Aplouse
Върнете се в началото Go down
Ивайлу!
Потребител
Потребител
Ивайлу!


Брой мнения : 8
Join date : 01.10.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeСря 10 Окт 2012, 21:28

апф dxcxzaz ама нека спрът да се правят на газари ( НЕ ИСКАМ УВАЖЕНИЕ ЗА ТОВА ЧЕ СЪМ СТАР ИГРАЧ. ИСКАМ ДА НЯМА ТАКИВА НАДУФКИ !!!! )
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeЧет 11 Окт 2012, 02:04

че от кога ви е запукало кой е надувка и кой не. тея винаги ги е имало и винаги ше ги има, затва не си прав... поечето не играат шот немат време сес се...
Върнете се в началото Go down
Ивайлу!
Потребител
Потребител
Ивайлу!


Брой мнения : 8
Join date : 01.10.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeЧет 11 Окт 2012, 03:55

е есо то добре донякаде несъм прав но все пак няма ли да е по-добре ако няма такива надуфки?
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeЧет 11 Окт 2012, 06:32

е ше е по добре ама всички знаем че това е невъзможно и в всяка игра има такива и винаги ще има такива и неа как да ги махнеш... че даже и в РЖ доста често е така
Върнете се в началото Go down
TANGO
Banned
Banned



Брой мнения : 11
Join date : 10.08.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 04:52

Нека ви обясна защо лично аз не играя.
Първата причина разбирасе се е че нямам толкова време,но още по голямата причина е че рано или късно всеки пораства.Предпочитам да цукам сервър с положително заредени пичаги,а не с хора на който личния и социялания им статус е "Online" "ПРО" съм.
Докато в този сървър има такива ( 11~16 годишни ),който не ги интересува абсолютно нищо друго освен да се правят на я ме вий кои съм аз?
Кои си ти,ти си един а-социялен които си губи времето с това да се доказва пред някаква ИЗМИСЛЕНА аудитория .
Лично аз не мога да си обясна защо толкова много емоции хвърлят в тая игра (нерви,самочуствие),при положение,че нито знам пича които ме е бил как изглежда нито знам как се казва.Има една стара казармена поговорка НИТО СИ МИ НА ГОДИНИТЕ НИТО НА чикиите.
За края на мнението ще ви накарам да се замислите преди да се впускате в каквито и да било филми скъпи деца.
ДОКАЗВАТЕ СЕ ПРЕД 15-18 човека АНОНИМНА АУДИТОРИЯ,КОЛКО ОТ ТЯХ ще ТЕ ВИДЯТ НА УЛИЦАТА И ще ТИ СТИСНАТ ръката ,ЗА ДА ТИ КАЖАТ евала че СИ ГИ БИЛ В СМОТАНАТА ИГРА?
КОГАТО ПОСТИГНЕТЕ нещо В ТОЯ ЖИВОТ ИЗЛЕЗЕТЕ ОТ величествената ВИ МАСКА В ИГРАТА.
И НАИСТИНА ПОСТИГНЕТЕ нещо повече ОТ ТОВА ДА ЗЕМЕТЕ СЕТА НА ДЕТЕ КОЕТО праща СМС-И ОТ ТЕЛЕФОНА НА МАМА И ТАТЕ,МОЖЕ ДА СЕ наречете ВЕЛИКИ : )
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 04:57

Lele male ne moga da povqrvan... AZ SHTE DAM +1 na Vasko... Tva mi haresa, e tova e realnosta Smile

btw. vasko tva ti e purviq smislen post vav foruma. Produljavai vse taka bez da ubijdash i hranish...
Върнете се в началото Go down
Ивайлу!
Потребител
Потребител
Ивайлу!


Брой мнения : 8
Join date : 01.10.2012

Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 08:41

Васко брат само една дума имам да кажа и тя е RESPECT !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кви са тея газари бе кво е тва? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кви са тея газари бе кво е тва?   Кви са тея газари бе кво е тва? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кви са тея газари бе кво е тва?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Discussions/Дискусии-
Идете на: