Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Some Legends Never Die!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
От днес ще поставяте вашите анкети в раздел "Анкети" никъде другаде.Ще ви помоля да не ни създавате излишна работа за да се налага да ги местим там.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
DarthVader (89)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
GameMaster (80)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
Shockwave (62)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
Alkoholik (44)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
BlackMu (33)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
.VOLADORES. (32)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
nagals (32)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
ForBiDeN (29)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
AssBreaker (26)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
Exchange (26)
само за протата от преди Vote_lcapсамо за протата от преди Voting_barсамо за протата от преди Vote_rcap 
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 876 регистрирани потребители
Най-новият потребител е iNjured

Нашите потребители са написали 1443 мнения in 188 subjects

 

 само за протата от преди

Go down 
+8
DarthVader
.VOLADORES.
AssBreaker
DisasteR
GameMaster
TANGO
Alkoholik
Fast1
12 posters
АвторСъобщение
Fast1
Потребител
Потребител
Fast1


Брой мнения : 20
Join date : 15.08.2012
Age : 27

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСря 22 Авг 2012, 11:29

хей прота заварнете се че не ми се гледа некфи 12год да ми се разхождат из стадиум
недейте ми казваите че времето ви е минало само за малко
AssBreaker,Rednex,TANGO,Effect,Unickatch3,DarthVader,LaPutka

ида направим Порнхуб и да ги скасамеее
cheers cheers cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://blackmu.eu
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeЧет 23 Авг 2012, 05:54

ot koga unikatch3 y tango (vasko pederasa) sa prota ??? hah
Върнете се в началото Go down
TANGO
Banned
Banned



Брой мнения : 11
Join date : 10.08.2012

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeЧет 23 Авг 2012, 13:56

ot kogato TANGO ti ritashe zadnika iz stadium.
Върнете се в началото Go down
GameMaster
Bang.Bang shot.u.down
Bang.Bang shot.u.down
GameMaster


Брой мнения : 80
Join date : 03.02.2011
Age : 34
Местожителство : Варна

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 02:15

със хака ли го риташе Very Happy , а аз да питам тоя ФАС 1 , ти кое про си и защо се оплакваш, че връстниците ти те тормозят Laughing
Върнете се в началото Go down
DisasteR
Потребител
Потребител
DisasteR


Брой мнения : 3
Join date : 24.03.2012

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 03:07

Още ли го играете тва бе откачалки само за протата от преди 3268751438


Последната промяна е направена от DisasteR на Пет 24 Авг 2012, 03:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 03:11

Rital si mi zadnika ... Molq ti se nedei me kara da se smeq. Nali tochno ti kaza na denis che KARHU e hack kogato pometoh stadium s tebe i te ostavih na 3 dva puti??? i ot togava ti se ostavqh da me biesh na 9 ??? Hihi Gorkiq toi ... Sad Смях Haha
Върнете се в началото Go down
AssBreaker
Legend
Legend
AssBreaker


Брой мнения : 26
Join date : 25.11.2010
Age : 30
Местожителство : A SD LC

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 05:38

smeshnici
Върнете се в началото Go down
.VOLADORES.
RedNEX is my name,Sex is my game
RedNEX is my name,Sex is my game
.VOLADORES.


Брой мнения : 32
Join date : 12.06.2011
Age : 29
Местожителство : Монтана

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 08:29

Alkoholik написа:
Rital si mi zadnika ... Molq ti se nedei me kara da se smeq. Nali tochno ti kaza na denis che KARHU e hack kogato pometoh stadium s tebe i te ostavih na 3 dva puti??? i ot togava ti se ostavqh da me biesh na 9 ??? Hihi Gorkiq toi ... Sad Смях Haha

Kat ti broqh go bi na 0 ve
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 24 Авг 2012, 13:14

кво го храните момчето ве мамка ви маймунска monkey ????
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСъб 25 Авг 2012, 12:06

Eeee denis ne pomna Very Happy znam samo che beshe tam nqkade Smile


Darth-o tva sa nashi stari sblusaci ot baq vreme ...
Върнете се в началото Go down
Shockwave
Потребител
Потребител
Shockwave


Брой мнения : 62
Join date : 24.06.2011

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСъб 25 Авг 2012, 22:25

Брей и униката про бе ле ле ..
Върнете се в началото Go down
TANGO
Banned
Banned



Брой мнения : 11
Join date : 10.08.2012

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeНед 26 Авг 2012, 04:12

AssBreaker написа:
smeshnici



+1 (bow)
Върнете се в началото Go down
z00mb00m
Legend
Legend



Брой мнения : 6
Join date : 19.06.2011

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeВто 28 Авг 2012, 05:20

той май и тебе включва в тва число, кво му се кланиш Laughing , а иначе от всички писали до тук, че то най - големите смешниците сте ти, дарт , а за асс да не говорим що за мишоче е Laughing
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeВто 28 Авг 2012, 05:35

ей боклук - z00mb00m който и да си ти педалче мазно, казвай кога за acc щом съм мишоче? да ти пръсна малкото пиче и да напускаш че вониш на лайна uiuytd dxcxzaz ROFL
Върнете се в началото Go down
TANGO
Banned
Banned



Брой мнения : 11
Join date : 10.08.2012

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСря 29 Авг 2012, 16:23

Estestveno che v interneta she me naredish be moi,inache ako si pred mene she te spukam ot boi?
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСъб 01 Сеп 2012, 12:32

Huh! Don't worry , be saF! lol!
Върнете се в началото Go down
z00mb00m
Legend
Legend



Брой мнения : 6
Join date : 19.06.2011

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeЧет 06 Сеп 2012, 07:44

силно се съмнявам, че ще успеех гърбавелко! не мога да разбера как имате такава голяма смелост кат се виждате всеки ден в огледалото на какво приличате...
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeЧет 06 Сеп 2012, 08:47

ти пък кога ме видя утайка проста....и това не е смелост това си е чистата истина , защото ти си една пробита утайка криеща се зад ник във форум неизвестен на никой.представи си ква си пичка.
Върнете се в началото Go down
Ace
Legend
Legend
Ace


Брой мнения : 4
Join date : 06.06.2011

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeЧет 06 Сеп 2012, 14:19

К'во ми слагате никнейма до някфи лайнари дето са се самообявили за "играчи",от всичките само на Ass-a му давам евала.Пък и кой ще се върне в тая кофа за боклук условията са ужасни ??? : ))
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 07 Сеп 2012, 00:22

Neznam dali sum se samoobqvil, ama kato te bih 2 duela podred mi vikashe bravo a-y Smile?
Върнете се в началото Go down
Ace
Legend
Legend
Ace


Брой мнения : 4
Join date : 06.06.2011

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 07 Сеп 2012, 03:19

DarthVader написа:
Neznam dali sum se samoobqvil, ama kato te bih 2 duela podred mi vikashe bravo a-y Smile?

ROFL
Върнете се в началото Go down
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeПет 07 Сеп 2012, 04:45

Lyja li be maimunke mrusna ? dxcxzaz sfsrar
Върнете се в началото Go down
POCEH
HOF member
HOF member
POCEH


Брой мнения : 25
Join date : 23.09.2012
Age : 33
Местожителство : Рудозем,Смолян България

само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitimeСъб 06 Окт 2012, 14:03

Da we Unicatq pro Uhhhh qko Naiz Very Happy ima ne6ta koito ne sam zabelqzal Very Happy:D:D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





само за протата от преди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: само за протата от преди   само за протата от преди Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
само за протата от преди
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Discussions/Дискусии-
Идете на: