Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Some Legends Never Die!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
От днес ще поставяте вашите анкети в раздел "Анкети" никъде другаде.Ще ви помоля да не ни създавате излишна работа за да се налага да ги местим там.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
DarthVader (89)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
GameMaster (80)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
Shockwave (62)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
Alkoholik (44)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
BlackMu (33)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
.VOLADORES. (32)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
nagals (32)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
ForBiDeN (29)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
AssBreaker (26)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
Exchange (26)
Имам проблем с крилата Vote_lcapИмам проблем с крилата Voting_barИмам проблем с крилата Vote_rcap 
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 876 регистрирани потребители
Най-новият потребител е iNjured

Нашите потребители са написали 1443 мнения in 188 subjects

 

 Имам проблем с крилата

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
minime
Потребител
Потребител



Брой мнения : 6
Join date : 31.08.2011

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Имам проблем с крилата   Имам проблем с крилата Icon_minitimeВто 31 Юли 2012, 09:26

Закупих от интернет-магазина крила +15 с всички опции... просто изключих за хп-то и маната. Попитах няколко "компетентни" админи или гм-та незнам вече, дали ще имат желание и възможност да ми сменят крилата с такива без хп и мана, но отговора беше, че това за тях не е проблем и няма да помогнат. Преди реса ми смениха цял сет и крила.... сега нищо. Както и да е, помислете! Едни крила са 800кредита, мисля че не е справедливо да събирам кредити, като ненормален. Благодарение на тази игра разпускам от време на време след работния ден, така че ще съм благодарен ако обърнете внимание на молбата ми за подменяване на крилата.
Върнете се в началото Go down
minime
Потребител
Потребител



Брой мнения : 6
Join date : 31.08.2011

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем с крилата   Имам проблем с крилата Icon_minitimeВто 31 Юли 2012, 11:47

Все пак искам да ми махнете 2опции, а не да ми добавите Smile
Върнете се в началото Go down
Alkoholik
VIP
VIP
Alkoholik


Брой мнения : 44
Join date : 28.04.2011
Age : 30
Местожителство : Tauste/Zaragoza/Spain

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем с крилата   Имам проблем с крилата Icon_minitimeЧет 02 Авг 2012, 08:29

Nqkoga kogato bqh gm, bqh edinstvenie opulnomoshten da smenq itemi i nai vuzmojno da sam ti smenql seta az. Zashtoto togava mi addnaha 500 000 kredita i mi dadoha pravo da smenqm , dokato sega GM-tata razpolagat s 10k kredit za eventi i e prosto nevuzmojno da smenqt itemi ... Smile
Върнете се в началото Go down
teo369
Потребител
Потребител



Брой мнения : 13
Join date : 11.10.2011

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Ступид блак му    Имам проблем с крилата Icon_minitimeПон 06 Авг 2012, 07:24

УУУУ блак му простите админи ! не праят нищо само банват за кеф ! silent
Върнете се в началото Go down
Spectacula
Потребител
Потребител
Spectacula


Брой мнения : 5
Join date : 06.08.2012
Age : 27
Местожителство : Gabrovo...

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем с крилата   Имам проблем с крилата Icon_minitimeВто 07 Авг 2012, 04:37

teo369 написа:
УУУУ блак му простите админи ! не праят нищо само банват за кеф ! silent

Админите / Гмта-та не банват за кеф просто няма смисъл в твойте безсмислени изречения замисли се ако си стоиш без да си направил нищо дали някой ще дойде и ще те банне най-вероятно сами сте си виновни за бановете ви. asd laugh
Върнете се в началото Go down
http://blackmu.eu
teo369
Потребител
Потребител



Брой мнения : 13
Join date : 11.10.2011

Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: :Ж   Имам проблем с крилата Icon_minitimeВто 07 Авг 2012, 07:21

Много яка снимка но това което казваш съвсем не е вярно !!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам проблем с крилата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем с крилата   Имам проблем с крилата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам проблем с крилата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» изчезнаха ми крилата
» Имам нужда от помощ!
» проблем
» Проблем с входа към му-то
» Проблем с итем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Help/Помощ-
Идете на: