Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Some Legends Never Die!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
От днес ще поставяте вашите анкети в раздел "Анкети" никъде другаде.Ще ви помоля да не ни създавате излишна работа за да се налага да ги местим там.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
DarthVader (89)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
GameMaster (80)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
Shockwave (62)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
Alkoholik (44)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
BlackMu (33)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
.VOLADORES. (32)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
nagals (32)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
ForBiDeN (29)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
AssBreaker (26)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
Exchange (26)
Оплакване от ГМ KDurant Vote_lcapОплакване от ГМ KDurant Voting_barОплакване от ГМ KDurant Vote_rcap 
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 876 регистрирани потребители
Най-новият потребител е iNjured

Нашите потребители са написали 1443 мнения in 188 subjects

 

 Оплакване от ГМ KDurant

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
DarthVader
Супер Потребител
Супер Потребител
DarthVader


Брой мнения : 89
Join date : 24.08.2011
Age : 28
Местожителство : България, София

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeСря 20 Юни 2012, 00:47

iOnlyKnow-1.Сложих ти бан за 1 ден за пречена на евент , защото убиваш като някой НЕ Е на килима.И относно частта за тарикат , виж кой , кого е убил и сам ще разбереш кой всъщност се прави.
П.С. Не виждам нещо да си напуснал ,тъй като всеки ден си онлайн.
Върнете се в началото Go down
nagals
Потребител
Потребител



Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2011
Age : 24
Местожителство : pirdop bk-ta pirdop

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeПон 18 Юни 2012, 08:41

TANGO е най-добрия поклонете му се !
Върнете се в началото Go down
DisasteR
Потребител
Потребител
DisasteR


Брой мнения : 3
Join date : 24.03.2012

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeНед 17 Юни 2012, 16:23

айонликнол чакай малко е детенце сладко какво като не е бил почнал евента админа кво ти е длъжен на тебе да мовка някой 2-3-5 пъти щото "ти се правил на отворен" ??? за тая работа има випове Smile а до колкото до тва с гс сета и елфа той с тоя герой се прави на 7 годишно дете което не разбира нищо Smile
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeНед 17 Юни 2012, 10:54

Споко Люк,ГеймМастер ме банна по ацц щот го бих на вип ; ).Да ти имам оплакванията Very Happy
Върнете се в началото Go down
AssBreaker
Legend
Legend
AssBreaker


Брой мнения : 26
Join date : 25.11.2010
Age : 30
Местожителство : A SD LC

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeНед 17 Юни 2012, 10:33

all gm sux
Върнете се в началото Go down
nagals
Потребител
Потребител



Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2011
Age : 24
Местожителство : pirdop bk-ta pirdop

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeНед 17 Юни 2012, 04:46

novite gm-ta sa chuk Smile PP nqam kirilica
Върнете се в началото Go down
iOnlyKnow
Потребител
Потребител
iOnlyKnow


Брой мнения : 3
Join date : 26.10.2011

Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitimeНед 17 Юни 2012, 02:07

Така, Технологи пише за ПК Евент и ме мовка, а тоя КДурант ирае с някъф Симбул ли къф е и не е почнал евента, прави ми се на газар и го килвам (не е почнал евента) и след това ми вика я слични, аз отказах и той ме дисконектна с гм-то КДурант след това влизам и героят ми iOnlyKnow. Не знам какво става тук но все повече "аре да не обиждам" гм-та :@ правят каквото си искат и накрая ме банват. Съжалявам, че нямам доказателство но тамън да снимам и той ме дисконектна. Технологи ми е свидетел. Та това ГМ си няма и понятие от хакове и т.н. . Сложил съм ГС сет на Елфа и ония ми вика хакер - хахахаха :Д. Направете нещо.

П.С. Точно по тази причина бях напуснал БлакМу-то и явно екипа не се е подобрил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплакване от ГМ KDurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от ГМ KDurant   Оплакване от ГМ KDurant Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от ГМ KDurant
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оплакване
» Оплакване от ГМ!
» Оплакване от ГМ! part 2
»  Оплакване от [Admins] SUBS
» Оплакване от Админ CTPAX

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Complaints/Оплаквания-
Идете на: